Hodowla psw rasy hovawart Casariae'hovHodowla psw rasy hovawart Casariae'hov


O Conorze - nasze początki


Mówimy, że jest z nami, bo było mu pisane. Pierwszy urodzony szczeniak z pierwszego miotu Medi, pierwszy wpadł mi w ręce i tak już zostało ;-)

Nie było planów, oczekiwań, ambitnych założeń… po prostu jest z nami...uważny, zrównoważony, myślący… czasem aż za bardzo!


Conor to pies, który się uśmiecha;-) szeroko i całą paszczą, pokazując imponujący zgryz :-) może kiedyś uda mi się utrwalić ten moment;-) na razie aparat nie nadąża.
Jest pozytywnie nastawiony do świata , wciąż prowokujący do zabawy. Zawsze obok! Od małego nosem poznaje świat;-) Uwielbia ganiać okoliczne kawki… długo bym mogła wymieniać;-)

Oczywiście nie byłby hovkiem gdyby nie psocił;-) Ma to zresztą po mamie ;-). Fantastycznie kopie doły, kradnie jak nikt nie patrzy;-), a owoc zakazany smakuje mu najbardziej.

Conor lubi się uczyć;-) W szkoleniu chcemy wzmacniać jego mocne strony, tak by praca i wspólne treningi były dla niego przyjemnością.

Medi zaakceptowała, że mieszkamy w większym gronie, Conor nie wyobraża sobie życia bez niej:-) Widzę jak poza naturalną rywalizacją powoli buduje się ich więź, wspólne zabawy, wyprawy, zajęcia ogródkowe;-) To cieszy!


Conor jest młodym psem, wciąż dojrzewa, czekamy co z niego wyrośnie;-)
CDN.:-)
do góry