Hodowla psw rasy hovawart Casariae'hovHodowla psw rasy hovawart Casariae'hov


NOWOŚCI


31.12.2014 r.
Najlepsze psio-ludzkie życzenia na 2015 Rok:-) ! Niech to będzie czas dobrych wiadomości, osiągniętych celów i spełnionych marzeń :-)
Casariae'hov Casariae'hov
31.10.2014 r.
Wstawiłam nowe zdjęcia Robina, Contry, Abi,Capri i Conora. Miłego oglądania! :-)

14.09.2014 r.
Za nami weekend pełen wrażeń. Dziś Medi na wystawie klubowej otrzymała ocenę doskonałą:-), lokatę 3/6 i nawet załapała się na medal;-) Sędziował Michel Kunze.
Wczoraj zaś połowa miotu "c" stawiła się na testy wzorowane na niemieckich NZB. Psiaki oceniał również Michael Kunze. Przedstawiali się kolejno Conor, Capri, Abi (Carla), Contra i Cirilla. Bardzo się cieszę, że mogłam zobaczyć jak wypadły w nowej sytuacji i jak wygląda komunikacja pies/przewodnik. Podsumowując, jestem z miotu zadowolona:-) Jedną dziewczynę zapraszam na wspólne treningi;-) Wszystkich zachęcam do dalszej pracy. Czy zwróciliście uwagę jak chętnie bawią się Wasze psy? Tą chęć do zabawy można wykorzystać w szkoleniu, będzie najlepszą nagrodą:-) Bardzo, bardzo dziękuję wszystkim właścicielom psiaków, super, że się pokazaliście:-)
Casariae'hov Casariae'hov Casariae'hov


20.08.2014 r.
Z psami wakacyjnie, tym razem Roztocze:-)
Casariae'hov Casariae'hov Casariae'hov Casariae'hov Casariae'hov Casariae'hov Casariae'hov Casariae'hov Casariae'hov Casariae'hov


15.07.2014r.
Zapraszam do obejrzenia nowych zdjęć Ciri!
Cirilla Casariae'hov


13.07.2014r.
Już nie maluchom c z okazji pierwszych urodzin życzę wszystkiego co NAJLEPSZE!!! :-)
A tacy byliśmy :-)
Casariae'hov Casariae'hov


26.05.2014r.
Conor w naszych sercach zdobył miejsce już dawno, a teraz doczekał się swojego miejsca na stronie :-)
Casariae'hov


20.05.2014r.
Z przyjemnością uzupełniam Galerię o nowe zdjęcia Robina, Contry, Capri, Celki, Abi i Gustawa;-) Bardzo dziękuję Wam za fotki:-) Ależ dzieci wyrosły!

3.05.2014r.
Do niedawna znałam tylko jeden rodzaj wypraw z psem: Medi i my. Teraz znam już trzy;-) Ten, który był… by nasza do niedawna Jedynaczka miała to, do czego przywykła czyli nas tylko dla siebie. Drugi, kiedy Conor idzie z nami SAM, zdobywać własne doświadczenia oraz trzeci gdy idą dwa psy i my. Ten ostatni bywa czasem bardzo dynamiczny;-)
Casariae'hov Casariae'hov Casariae'hov


6.04.2014r.
Radosna wiadomość :-) Dziś Capri na wystawie krajowej w Nowym Dworze Mazowieckim otrzymała w klasie szczeniąt ocenę Wybitnie Obiecującą z lokatą 1/1 :-) Gratulacje Aniu! Medi dumna z córki;-)
Capri Casariae'hov Medi dumna z córki


14.02.2014r.
Nie wiem, nie wiem...czyżby pies pracujący postanowił zostać modelką;-)? Oto Cirilla w śnieżnej aurze...
Cirilla Casariae'hov Cirilla Casariae'hov


31.01.2014r.
Nawet mocno ujemne temperatury nie przeszkadzają niektórym w treningach, co mnie bardzo cieszy:-) Capri, Cirilla i Conor poznają podstawy posłuszeństwa i nie tylko;-)

Cirilla Casariae'hov Cirilla Casariae'hov


20.01.2014r.
Witajcie w Nowym Roku!:-)
Na początek uzupełniam galerię Celii, Contry, Centry, Gustawa i Robina:-) To już całkiem niemałe i nieźle rozrabiające hovki;-) Życzę Wam duuużo cierpliwości do swoich dorastających pociech:-) i konsekwencji w ich układaniu;-) I jeszcze dwie dobre wiadomości!!!:-)
Contra ukończyła przedszkole na samych piątkach!!! Hmm...dlaczego mnie to nie dziwi;-)?... i planuje dalszą edukację:-))) Trzymam kciuki!!!
Gustaw zaliczył swoją pierwszą wyprawę w góry, w słowackie Tatry! Dotrzymał kroku Konradowi i Gabrysi i spisał się na medal:-)

do góry