Hodowla psw rasy hovawart Casariae'hovHodowla psw rasy hovawart Casariae'hov


ARCHIWUM 2012
27 listopad 2012
Aby formalnościom stało się zadość mamy stosowną pieczątkę w rodowodzie. Medina została suką hodowlaną:-)

11 listopad 2012
Mistrzostwa Polski Obedience- Warszawa/ Powsin Sędziują; Katarzyna Drobik/ Paolo Meroni. Długo się zastanawiałam czy aby powinnam wystartować. W końcu to Mistrzostwa Polski… Na szali z jednej strony nasz niezbyt mistrzowski poziom, z drugiej jednak blisko organizowana impreza i kolejna okazja do sprawdzenia możliwości. Wystartowałyśmy zatem. Wynik; ocena bardzo dobra, 210,5 pkt, lok 5/8.
Do udanych tego startu zaliczyć nie mogę. Medi tym razem zamiast stój w marszu wykonała siad;-) czyli znów jedno ćwiczenie wyzerowane. Jednak nie o to zupełnie chodzi. Nie udało mi się skoncentrować jej dostatecznie, nie weszła w tryb pracy, rozglądała się na boki. No cóż widać tak też czasem musi być. Może następnym razem pójdzie lepiej. Nie poddajemy się;-)

Hovawart MEDINA29 wrzesień 2012
dziś Medina zaliczyła związkowe testy psychiczne na maksymalną ilość punktów 15/15 :-) Obserwując jej zapał do rękawa pojawiła się refleksja… może jakieś IPO?… kiedyś…


22 wrzesień 2012
Zawody Obedience DogCampus- Warszawa/ Powsin Sędziuje; Paolo Meroni. Startujemy w klasie „1” Cóż mogę napisać?
Nasz wynik to ocena bardzo dobra, 217 pkt., lok. 4/10. Ze startu jestem zadowolona, pomimo tego, że Medina zamiast siad w marszu wykonała piękny drugi stój;-) zaskakując mnie tym bardzo;-), na treningach nigdy tego nie myliła, jednak atmosfera zawodów pokazała, że nie do końca mamy to przepracowane. Ogólnie ćwiczyła dobrze, na kontakcie, z zapałem, miała fajny obraz pracy.
Zatem dalej ćwiczymy do jedynki;-)

Hovawart MEDINA9 wrzesień 2012
XIX Klubowa Wystawa Molosów i Szwajcarskich Psów Pasterskich- Warszawa

:-) :-) :-) Medina została Zwycięzcą Klubu, Zwycięzcą Rasy i Zwycięską suką :-) :-) :-)

Tym razem klasa otwarta, ocena doskonała, lokata 1/3. Sędzia Włoch Guido Perosino oceniał wnikliwie i ostro, długo przyglądał się psom. Tym samym Medinka ukończyła dorosły Championat. Ogromne dziękuję dla Małgosi za to, że tak pięknie wystawiła Medi :-)))))))))))))))))))

Hovawart MEDINAsierpień 2012
Bieszczady z Mediną. Fantastycznie spędzony czas:-) Jak tam jest czysto;-) Całymi dniami chodzimy po górach, Medi dzielnie robi z nami po kilkanaście km dziennie, chodzi na koncerty, do knajpek ;-) odwiedzamy rezerwat żubra, skansen. Jest w cieczce, ale radzimy sobie z narzeczonymi;-)

Hovawart MEDINA29 lipca 2012
Zawody Obedience Warszawa. Dla nas niestety nieudany start. Nie wiem czy to upał, czy nieprzespana noc czy jak się potem okazało nadchodząca cieczka (a może wszystko po trochu) sprawiły, że Medina weszła na start niemal z musu. W jej pracy nie było widać ani przyjemności ani motywacji ani chęci, tylko wysiłek i zmęczenie. W trakcie chodzenie przy nodze zdecydowałam, że wycofuję ją ze startu. Nic na siłę;-)


15 kwiecień 2012
Zawody Obedience DogCampus Warszawa/ Powsin . Sędzia; Jacek Lewkowicz. Nasza kolejna zerówka tym razem wg. nowego regulaminu. Dziś szczęście nam dopisało :-) Udało się uzyskać ocenę doskonałą, 97/100 pkt, lok 2/25 i nawet srebrny medal;-)

Hovawart MEDINA31 marzec 2012
XXIII Wiosenna Wystawa Psów Rasowych ;-) Nowy Dwór Mazowiecki. Sędziuje P. Elżbieta Chwalibóg. Medi w klasie pośredniej otrzymuje lok 1/1, ocenę doskonałą i tytuł Zwycięskiej Suki. Aura chłodna i mocno wietrzna;-), zastanawiałam się czy nie porwie namiotu sędziny ;-). Atmosfera wśród wystawców odwrotnie proporcjonalna do pogody, spokojnie i sympatycznie;-)

Hovawart MEDINA

do góry